Program Rewitalizacji

Program Rewitalizacji

Wynik zapytania ofert. na przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Urzędu

Increase Normal Decrease
share
opublikowano: Poniedziałek, 16 Kwietnia, 2018 - 09:52, mtelakowiec

Wynik zapytania ofertowego na przygotowanie oraz przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Urzędu m.st. Warszawy, w tym jednostek organizacyjnych, związanych z rewitalizacją oraz partnerów społecznych.

W dniu 27.03.18 r. Biuro Polityki Lokalowej Urzędu m.st. Warszawy zwróciło się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie usługi:

Przygotowanie oraz przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Urzędu m.st. Warszawy, w tym jednostek organizacyjnych, związanych z rewitalizacją oraz partnerów społecznych, z zakresu kompetencji psychospołecznych potrzebnych do pracy w bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami i przedsiębiorcami z obszaru rewitalizacji.

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Rewitalizacja – wspólna sprawa” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe w wyznaczonym terminie wpłynęły 3 oferty.

Kierując się kryteriami oceny oferty, a także uwzględniając zapisy zapytania ofertowego, Zamawiający  podjął  decyzję o powierzeniu realizacji przedmiotu zamówienia podmiotowi:

Fundacja Inicjatyw Społeczno – Ekonomicznych  Pl. Konstytucji 5 lok. 14, 00-657 Warszawa

Oferta jest korzystna cenowo i spełnia pozostałe kryteria określone w zapytaniu ofertowym.

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Wynik zapytania
    (plik: informacja_o_wyborze_oferty.pdf, rozmiar pliku: 119.09 KB)
    Pobierz