Powrót mieszkańców obszarów rewitalizacji po zakończeniu remontu

opublikowano: Poniedziałek, 12 Grudnia, 2016 - 11:50, iborowek

Każdy mieszkaniec, którego lokal został przeznaczony do remontu, będzie miał możliwość powrotu do dotychczasowego miejsca zamieszkania po zakończeniu inwestycji.

Mieszkaniec sam będzie mógł zdecydować czy chce wrócić do dotychczasowego miejsca zamieszkania. Może to już zgłosić we wniosku o zamianę lokalu, lub później.

Mieszkaniec obszarów objętych Zintegrowanym Programem Rewitalizacji otoczony zostanie swoistą "opieką". Dzielnica, w której dotychczas zamieszkiwał, czyli  Praga- Południe, Praga-Północ lub Targówek, prowadzić będzie bazę osób wykwaterowanych, która będzie na bieżąco aktualizowana o informacje o chęci powrotu lub pozostania w lokalu zamiennym.

Na 2-3 miesiące rzed zakończeniem remontu, z mieszkańcem skontaktuje się pracownik Urzędu Dzielnicy, aby potwierdzić ostateczną decyzję, co do powrotu lub pozostania w obecnym miejscu zamieszkania.

Całość procedury "powrotu" znajduje się w poniższym piśmie Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy do Burmistrzów Dzielnic.

Powrót do dotychczasowego miejsca zamieszkania
    (plik: powrot_po_remoncie.pdf, rozmiar pliku: 2650.3 KB)