Program Rewitalizacji

Program Rewitalizacji

Poszukujemy Wykonawcy usługi szkoleniowej

Increase Normal Decrease
share
opublikowano: Wtorek, 27 Marca, 2018 - 12:18, mtelakowiec

Szkolenie będzie dotyczyć zakresu kompetencji psychospołecznych potrzebnych do pracy w bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami i przedsiębiorcami z obszaru rewitalizacji. Celem szkoleń jest poszerzenie i ujednolicenie wiedzy oraz doskonalenie kompetencji, a także wypracowanie rekomendacji oraz wymiana dobrych praktyk, ułatwiających współpracę z mieszkańcami i przedsiębiorcami w związku z realizacją procesu przeprowadzek.

Szkolenia zostaną przeprowadzone w formie warsztatów dla 5 grup max. 15-osobowych. Łącznie szkolenia dla 5 grup obejmować będą max. 80 godzin zegarowych (dla każdej grupy nie więcej niż 16 godz. zegarowych).

Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pn. „Rewitalizacja – wspólna sprawa”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014 – 2020 oraz budżetu państwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją tej usługi, bardzo proszę o przesłanie na adres:
modelowa-rewitalizacja@um.warszawa.pl do dnia 05 kwietnia 2018 r.: do godz. 16:00  wypełnionego i podpisanego formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 wraz z niezbędnymi załącznikami.

Szczegóły znajdą Państwo poniżej w plikach do pobrania.

Uwaga: Maksymalna wielkość załącznika to 10 MB.

Pliki do pobrania

 1. 1.
  Zapytanie ofertowe wraz z opisem przedmiotu zamówienia
  (plik: zapytanie_ofertowe_na_uslugi_szkoleniowe.pdf, rozmiar pliku: 752.96 KB)
  Pobierz
 2. 2.
  Załącznik nr 1 Formularz oferty
  (plik: zalacznik_nr_1_formularz_oferty_szkolenia.docx, rozmiar pliku: 59.45 KB)
  Pobierz