Program Rewitalizacji

Program Rewitalizacji

Otwarta Ząbkowska - Turniej ping-pong - zapisy trwają

Increase Normal Decrease
share
opublikowano: Czwartek, 17 Sierpnia, 2017 - 09:17,

Zapraszamy do udziału w amatorskim turnieju ping-pong o tytuł mistrza ul. Ząbkowskiej 2017. Turniej zostanie rozegrany w niedzielę 27 sierpnia na stołach zlokalizowanych nieopodal skrzyżowania ul. Ząbkowskiej i Targowej.

Rozpoczęcie turnieju i losowanie par odbędzie się o godzinie 12.00. Uczestnicy wystartują w dwóch kategoriach wiekowych – do 13 lat oraz „open” bez podziału na płeć.

Pula nagród to 1400zł – do wygrania są bony pozwalające na zakup wejściówek na obiekty sportowe na terenie Warszawy o wartości 300, 200 i 100zł, a także nagrody rzeczowe. Zwycięzca kategorii otrzyma puchary, a pierwsza piątka również pamiątkowe medale.Turniej będzie profesjonalnie sędziowany przez przedstawicieli warszawskiej organizacji „Między stołami”.

Aby wziąć udział w turnieju należy wysłać zgłoszenie na adres skwer@skwer.eu zawierające imię i nazwisko uczestnika (można zgłosić więcej niż jedną osobę w jednej wiadomości). Można zapisać się także na miejscu przed turniejem do g.11.50. Zapraszamy!

Turniej rozgrywany jest w ramach działania "Na_prawa ulic: Ząbkowska" prowadzonego przez Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego w ramach programu rewitalizacji Na_prawa Warszawa, w partnerstwie z fundacją Napraw Sobie Miasto, MECH.build, Fundacją Skwer Sportów Miejskich oraz FUNDACJA ZMIANA. Za projekt stołów do ping-ponga odpowiada pracownia BudCud.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem prowadzącynm działania na Ząbkowskiej w sezonie letnim 2017 tutaj