Nabór projektów partnerów zewnętrznych do ZPR

opublikowano: Czwartek, 13 Lipca, 2017 - 11:21, iborowek

Od dnia 13 lipca 2017 prowadzimy nabór ciągły projektów podmiotów zewnętrznych Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy.

Celem naboru jest pozyskanie partnerów do współpracy przy realizacji Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku, w tym przeprowadzenie oceny projektów, które będą mogły ubiegać się o zewnętrzne wsparcie finansowe poza budżetem m.st. Warszawy.

Wypełnione karty projektu stanowiące załącznik nr 2 do Regulaminu naboru należy składać bezpośrednio do kancelarii Biura Architektury i Planowania Przestrzennego,       ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa lub przesłać na adres poczty elektronicznej: rewitalizacja@um.warszawa.pl.

Projekty mogą składać wszystkie podmioty działające poza strukturą m.st. Warszawy lub jednostek organizacyjnych miasta, które działają na obszarze rewitalizacji ZPR lub na rzecz obszaru ZPR i nie są obciążone zobowiązaniami finansowymi na rzecz m.st. Warszawy i jego jednostek organizacyjnych.

Poniżej znajduje się regulamin naboru projektów pdomiotów zewnętrznych,  a także karta projektu, którą należy wypełnić.

Regulamin naboru projektów
    (plik: regulamin_nabory_v3.docx, rozmiar pliku: 23.99 KB)
    Karta projektu
    (plik: zalacznik_nr_2_do_regulaminu.docx, rozmiar pliku: 18.11 KB)